Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lider Nieruchomości s.c

ul. Dziewulskiego 21 paw. 319 Toruń

Mapa

697 497...

697 497 897

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

CHCESZ SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?
Nasz zespół pozwoli Tobie szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalimy cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert. Dzięki szerokiej reklamie będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej nieruchomości. Nasz zespół czynnie uczestniczy w procesie sprzedaży na każdym jego etapie.

CHCESZ BEZPIECZNIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ?
Powiedz nam czego szukasz, a my pomożemy Tobie znaleźć wymarzoną nieruchomość. Dla Ciebie sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Przez wszystkie formalności przejdziemy razem. Wnioski, formularze, umowy, protokoły nie mają dla nas tajemnic. Dopilnujemy wszystkich terminów. Tobie pozostawiamy tylko cieszyć się z zakupionej nieruchomości.

Cenimy wygodę naszych Klientów, dlatego to Ty decydujesz w jaki sposób chcesz się z nami skontaktować- telefonicznie, e-mail, osobiście, czy przez portale społecznościowe.
Przez cały czas współpracy pomiędzy nami możesz liczyć na bezpośredni kontakt.
Jesteśmy dyspozycyjni i mobilni - dojedziemy do Ciebie oraz kompleksowo załatwimy wszelkie formalności dotyczące transakcji, której bezpieczeństwo gwarantujemy.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

28

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Lider Nieruchomości s.c

Filtruj

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

483 000 zł48,72 m² 9 913,79 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2 pokojowe Na Skarpie, okna 3 szybowe i loggia Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Rubinkowo II | słoneczne i funkcjonalne Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania w świetnej...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł48,40 m² 7 541,32 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe Mieszkanie w wieżowcu, rubinkowo Centrum Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Łyskowskiego...

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,44 m² 9 475,09 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Mokre przy ul. Lelewela Lokal o powierzchni 67,44 m2 znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 200 000 zł370 m² 8 648,65 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek o powierzchni ok. 370 m2 znajduje się na działce...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł412 m² 1 189,32 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy domek letniskowy nad jeziorem | 70 m | Przydwórz | gotowy na Twój azyl Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, gdzie czas płynie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Głogowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł124 m² 6 854,84 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowoczesny dom szeregowy z garażem - Głogowo, tylko 15 minut od Torunia Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie...

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane pod Toruniem- idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie w miejscowości Kopanino zaledwie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 349 000 zł172 m² 7 843,02 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o pięknej bryle na osiedlu Czerniewice Dom o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

213 400 zł1 067 m² 200 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Łysomice Działka o powierzchni 1067 m2 posiada wymiary szerokość...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,60 m² 6 848,18 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje | 61 m | Rubinkowo II | Balkon | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł73 m² 7 123,29 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe, bydgoskie Przedmieście Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o metrażu 72,68m2 Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nietuzinkowe mieszkanie na sprzedaż - Rubinkowo II, toruń Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

75 900 zł300 m² 253 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Idealne miejsce na odpoczynek, działka rod na sprzedaż - ul. Rudacka, toruń Na sprzedaż działka o powierzchni 300 m , położona na terenie...

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł210 m² 4 595,24 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Komfortowy dom z fotowoltaiką i magazynem energii | Cierpice k. Torunia | Gotowy do zamieszkania Szukasz nowoczesnego, przestronnego domu...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł47,70 m² 8 155,14 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie ul. Strzałowa Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Strzałowej w Toruniu na...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł36,58 m² 9 431,38 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadbane mieszkanie 2 pokojowe, blok, ul. H. Piskorskiej na sprzedaż Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Toruń,kujawsko-pomorskie

0,01 zł/m²121 100 m² 1 100 zł

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy na Wynajem, ul. Podgórna Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą Lokalu na wynajem Lokal usytuowany na parterze w bloku...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 285 m² 101,17 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż Działka 25km od Torunia Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Pędzewo , gm. Zławieś...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł300 m² 730 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż działka rod im. generała Bema na osiedlu Rudak położona w wyjątkowo spokojnym i kameralnym otoczeniu Na...

Szczegóły ogłoszenia

36,26 zł/m²220,50 m² 7 995 zł

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego w Toruniu na osiedlu Bielawy Lokale stanowią odrębną nieruchomość, zostały...

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,82 m² 7 809,93 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 60,82 m2 znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 600 m² 268,75 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Rozgarty , gm. Zławieś Wielka Działka o metrażu 1600 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Świetna Inwestycja w centrum Torunia, 3 pokoje ul. Warszawska Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o metrażu 52,7m2,...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkania Na Skarpie Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Malinowskiego Na Skarpie Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł52,20 m² 9 367,82 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje na najlepszym pierwszym piętrze Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na osiedlu Jakubskie Przedmieście...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

189 000 zł2 078 m² 90,95 zł/m²

Iwona Kotkiewicz

Iwona Kotkiewicz

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Dzikowo (gm. Obrowo) Działka o powierzchni 2078 m2 znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

466 920 zł2 594 m² 180 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod budowę wymarzonego domu, grębocin Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej przy ul. Nad Strugą...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja w Toruniu Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania na wynajem ,...

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł49 m² 9 857,14 zł/m²

Katarzyna Makowska

Katarzyna Makowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowe po remoncie, 2 pokojowe mieszkanie z loggią Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Szosa Lubicka...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij